تاریخ انتشار : شنبه 16 تیر 1403 - 20:03
کد خبر : 12042

در پیام ستاد مرکزی نفت و انرژی دکتر مسعود پزشکیان آمده است؛

پرچم میهن «برای ایران» بر افراشته شد

پرچم میهن «برای ایران» بر افراشته شد

ستاد مرکزی نفت و انرژی دکتر مسعود پزشکیان در پیامی انتخاب رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت و  تاکید کرد برای بهبود وضعیت معیشت، ارتقای سطح مدیریت و اعتلای شأن و منزلت صنعت خواهد کوشید. به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا در این پیام آمده است: مردم بزرگ ایران شرافت این پیروزی در شکوه نام

ستاد مرکزی نفت و انرژی دکتر مسعود پزشکیان در پیامی انتخاب رئیس جمهور منتخب را تبریک گفت و  تاکید کرد برای بهبود وضعیت معیشت، ارتقای سطح مدیریت و اعتلای شأن و منزلت صنعت خواهد کوشید.

به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا در این پیام آمده است:

مردم بزرگ ایران

شرافت این پیروزی در شکوه نام بلند ایران و شما مردمان فرهمند آن، دفتر تاریخ را ورقی تازه زد.

در این برگ زرین، از نور کلمات صبحِ روزی که صدای بلند و بغض‌هدای فروخفته به امید رسید، فرزند برومند شما «دکتر مسعود پزشکیان» پرچم میهن را «برای ایران» برافراشت.

اینک جز سپاس بسیار از شما ملت پر خرد و دلیر چه می‌توان گفتن، که کار درخشان عبور از این راه دشوار را به زیبایی آسان کردید و دیدیم هنگامی که عزم‌های ما و شما چون قطرات رحمانی‌ باران به هم می‌پیوندد، دریای خروشان آبادانی پدید می‌آید.

خواست شما خواست خداوند است که یدالله مع‌الجماعه. شهد شیرین این پیروزی و سربلندی گوارای وجود مردم ایران باد.

همکاران شریف و شکیبای صنعت پر افتخار نفت آنچه در این سال‌ها صنعت شما به چشم دید، ضمیر و جان همه را مکدر ساخت و کام کارکنان را تلخ نمود.

پیام و پند نیکویتان را به صراحت و شفافیت آموخته‌ایم و در کنار و هم‌پای شما برای التیام زخم این دل‌‌آزردگی‌ها تلاش خواهیم کرد؛ هم بر آن عهد که کردیم خواهیم ماند و بی‌دریغ و درنگ، برای بهبود وضعیت معیشت، ارتقای سطح مدیریت و اعتلای شأن و منزلت صنعت خواهیم کوشید.

کیست که اذعان نکند شاغلان در صنعت زنده و پویای نفت، همچون عصاره‌ی چالاکی و چابکی عموم ملت، در سخت‌ترین ایام، تولید را در صحنه‌ی تعالی و ترقی پیش برده‌اند و هر وقت دامن پر مهر آزادی و آبادسازی را گشوده دیده‌اند، فاتح قلل برافراشته رفاه برای میهن شده‌اند و جز خیر و رستگاری برای وطن نخواسته‌اند.

این قدم پرحاصل که برداشته‌اید و فرزند ایران دکتر مسعود پزشکیان را سرافرازی بخشیده‌اید، بنیاد پایداری صنعت نفت و دیگر عرصه‌های اقتصاد و فناوری را خلق کرده‌اید.

این رستگاری ثمره‌ ایستادگی و هم‌بستگی ملت است که در این رویداد درخشان، نهاد نفت و انرژی نیز بدان کار کارستان دخیل بوده و هم‌پیمان با جهان مردمان خود، رقم شرف و شکوه بر دفتر وطن زده ‌است. درود بی‌پایان ما بر یکایک مردمی باد که اکنون حلاوت با هم بودن را به ما ارزانی کرد.

برای ایران، برای آفتاب درخشانی که از قلل مرتفع آن برمی‌خیزد، برای مشعل‌ها و منابع نفت و آب و باد آن، به خاطر مردم آزاده و نامدار ایران.

ستاد مرکزی نفت و انرژی دکتر مسعود پزشکیان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.