انتقاد دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان به مناطق آزاد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان با بیان اینکه نباید همه چیز را به مسائل اقتصادی گره زد و وضعیت عفاف و حجاب را به حال خود رها کرد، گفت: بحث اقتصادی بسیار مهم است، اما این موضوع سبب نمی‌شود که قانون عفاف و حجاب را نادیده گرفت.

حسن کریمی با «اظهار تاسف از غفلت و کوتاهی مدیران مناطق آزاد به ویژه کیش در حوزه عفاف و حجاب» گفت: گمان ما این بود مناطق آزاد در عرصه اقتصادی و تجارت آزاد هستند، اما امروزه در دامن زدن به انحرافات اخلاقی و افزایش ولنگاری وضعیت نگران کننده‌ای دارند.

وی افزود: ما موظف هستیم به حکم خدا، قانون کشور و تاکیدات مقام معظم رهبری حامی گروه‌های مردمی دغدغه‌مند باشیم و در راه برطرف شدن منکرات تلاش کنیم، بخشی کثیری از مردم جزیره کیش مخالف اوضاع کنونی فرهنگی و اجتماعی حاکم در جزیره کیش هستند.

کریمی با بیان اینکه نباید همه چیز را به مسائل اقتصادی گره زد و وضعیت عفاف و حجاب را به حال خود رها کرد، گفت: بحث اقتصادی بسیار مهم است، اما این موضوع سبب نمی‌شود که قانون عفاف و حجاب را نادیده گرفت. اگر به همین راحتی بی قانونی در جامعه عرف شود امکان دارد در همه مسائل این اتفاق بیفتد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان تاکید کرد: بزرگترین مشکل و موانع امروز جامعه ما درخصوص عفاف و حجاب وجود مسئولان بی‌تفاوت نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب است.

کد خبر 4658

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =