بررسی و اولویت بندی مشکلات استان فارس  در دستور کار دولت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در سفر به شهرستان اوز در دومین سفر هیئت دولت به استان فارس با حضور در مراسم افتتاحیه دبیرستان فنی حرفه ای محمدهاشم بهروزیان، شورای اداری و دیدار با نخبگان و کارشناسان این شهرستان گفت: احداث این مدرسه با همکاری خیرین و سازمان نوسازی مدارس انجام شده است که این اقدامی بسیار پسندیده و ماندگار است.

به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا وبه نقل از فرينا، حجت الله عبدالملكى با اشاره به اینکه شهرستان اوز ظرفیت بسیار بالایی  در حوزه فرهنگ دارد، افزود: بالا بودن شاخص کتابخوانی شهرستان اوز بیانگر پتانسیل بالای این شهرستان در حوزه فرهنگ است. 
عبدالملكى که به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در این شهرستان حضور پیدا کرد، با بیان اینکه نقطه نظرات نخبگان باعث شد تا به صورت کامل در جریان مشکلات این شهرستان قرار بگیریم، ادامه داد: مشکلات حوزه آب، درمان، ورزش، حمل و نقل و دیگر چالش هایی که مردم شهرستان با آن ها دست و پنجه نرم می کنند به صورت کامل مطرح شد که تمام آن ها  ثبت و به ریاست محترم جمهور و وزرا مربوطه ارسال خواهد شد، مشکلات استان فارس بررسی، اولویت بندی و به فضل الهی دولت در صدد رفع آن بر خواهد آمد.

بررسی پیشنهاد ایجاد منطقه ویژه اقتصادی انرژی در شهرستان خنج 

نماینده ویژه رئیس جمهور در سفر استانی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان خنج هم با بیان اینکه طبق صحبت های مسئولان، کارشناسان، نخبگان و نماینده شهرستان اولویت های شهرستان خنج در دو بخش قرار می گیرد، گفت: بخشی از این موضوعات به مسائل و مشکلات روز باز می گردد و بخشی دیگر به نیازمندی های شهرستان های خنج در توسعه و پیشرفت آینده این شهرستان ارتباط دارد. 
عبدالملکی با بیان اینکه تمام اولویت ها احصا شده است، بیان کرد: قطعا تمام مواردی که در سفرهای شهرستانی مطرح می شود در فهرست بررسی درج و در مرحله بعد در دستور عملیاتی و اجرا شدن قرار می گیرد. 
 دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در ادامه با بیان اینکه با توجه به وجود چاه های گاز در شهرستان خنج پیشنهاد ایجاد منطقه ویژه اقتصادی انرژی توسط نماینده شهرستان مطرح شد، افزود: این پیشنهاد در دبیرخانه شورای عالی بررسی خواهد شد.

کد خبر 5526

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =