فرهنگ سازی گردش شغلی در سازمان منطقه آزاد کیش ضروریست

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم تکریم و معارفه مسئولان سه حوزه مدیریتی؛ بر ضرورت فرهنگ سازی گردش شغلی و بهره مندی از مدیران مجرب و دارای ایده های نو در بخش های مختلف این سازمان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا وبه نقل از فرینا، رحیم سرهنگی در مراسم معارفه مسئولان جدید سه حوزه مدیریتی سازمان که در سالن اجتماعات برگزار شد، اظهار داشت: هدف غایی؛ گام برداشتن در مسیر مسئولیت‌های اجتماعی و خدمت صادقانه و بی منت به مردم می باشد و تغییر مدیریتی با رویکردی جدید در دستور کار قرار گرفته است.

 سرهنگی با بیان این که شان و منزلت افراد در گرو پست هایی که به صورت امانت به ما سپرده می شوند، نیست، گفت: در سازمان منطقه آزاد کیش برگردش شغلی اعتقاد داریم چرا که ایجاد انگیزه، خلاقیت و نوآوری با تعامل و همکاری و بهره گیری از نیروهای متخصص، تحقق می‌باید.

به گفته وی، تحویل جایگاه های سازمانی به نفر بعدی در واقع پایان کار نیست بلکه نقش آفرینی در جبهه کاری دیگر با یک رویکردی جدید؛ زمینه ساز تحولی بزرگ می شود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، تاکید کرد: تغییر مدیریتی یعنی تحولی دیگر با رویکرد جدید در حوزه مدیریتی و خدمت صادقانه به مردم و اگر مسئولی در زمان تصدی خود در هر پستی باعث ایجاد امضاهای طلایی و ... نشده نباید ناراحت تغییرات پیش رو باشد بلکه در این مسیر همراه و همدلی با سیستم مدیریتی شود.

سرهنگی در رابطه با حاشیه های ایجاد شده ناشی از تغییرات مدیریتی، تاکید کرد: پذیرفتن مسوولیت یعنی گستره دامنه پاسخگویی و ارائه خدمات شایسته با ارتقاء سطح رویکرد مدیریتی است.

وی با اشاره به این که فرصت مدیریتی خیلی کوتاه است و باید این فرصت های را مغتنم شمرد، اظهار داشت: مدیری که فقط به منظور استفاده از شان و منزلت جایگاه سازمانی مسوولیتی را می پذیرد کارآمد و مفید نخواهد بود.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش ادامه داد: مسئولی که با نادیده گرفتن سطح مسولیتش همانند یک کارمند در محل کارش حضور می یابد به طور حتم برای ایجاد انگیزه کاری کارمندان تحت مدیریتش نیز عاجزا خواهد ماند.

این گزارش حاکیست که رحیم سرهنگی در احکامی جداگانه وحید نقشینه را به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی، علی سوری را به عنوان سرپرست مدیریت فناوری، اطلاعات و ارتباطات، معراج حیدری را به عنوان سرپرست مدیریت تسهیل تولید و صنایع و رضا والی پور را به عنوان سرپرست اداره ثبت شرکت های سازمان منطقه آزاد کیش معرفی کرد و از خدمات مسئولان گذشته این حوزه ها قدردانی شد.

کد خبر 5521

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =