ديدار اعضاي هيات مديره انجمن نمايشگاه هاي ايران با مشاور وزیر صمت

طي جلسه اي اعضاي هيات مديره انجمن نمايشگاه هاي ايران با حسن زماني مشاور وزير صنعت – معدن و تجارت، رئيس هيات مديره و مديرعامل شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران ديدار نمودند.

به گزارش پایگاه خبری مناطق آسیا در اين جلسه يار محمديان رئيس انجمن نمايشگاه هاي ايران با بيان برخي از مشكلات و مسايل پيش روي صنعت نمايشگاهي كشور در ايام شيوع كرونا ابراز داشت كه اين انجمن با توجه به شرايط پيش رو به دنبال ايجاد وفاق، همدلي و تعامل در استان ها با هماهنگي سايت نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران به عنوان مركز نمايشگاهي كشور در جهت ايجاد همصدايي در بخش نمايشگاهي كشور است كه در اين راستا شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران نيز با اختصاص محلي براي دفتر اين انجمن در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران ياريگر آنان براي هماهنگي بهتر در اين مسير بوده است.

وي همچنين از زماني به جهت رويكرد مناسب ايشان در راستاي يكپارچه سازي صنعت نمايشگاهي كشور و اهميت به مسايل پيش روي استان ها براي برگزاري نمايشگاه ها در سايت هاي استاني كشور تشكر و قدرداني نمود.

لازم به ذكر است در اين جلسه، مرتضي هاشمي نيز كه از يكي از مديران ارشد و باسابقه صنعت نمايشگاهي كشور در بخشهاي ستادي و اجرايي مي باشد به عنوان دبير جديد انجمن نمايشگاه هاي ايران معرفي شد و از زحمات خانم كيهاني به عنوان دبير سابق اين انجمن تشكر و قدرداني گرديد.

زماني نيز در اين جلسه اعلام كرد كه بايد از ظرفيت سايت هاي نمايشگاهي كشور براي كمك به تسريع امر واكسيناسيون بر عليه ويروس كرونا استفاده شده و همكاري هاي بيشتري از سوي تمامي سايت هاي نمايشگاهي كشور با جامعه بهداشت و سلامت كشور براي خدمت رساني به مردم بعمل آيد.

وی همچنين با ابراز رضايت از هماهنگي هاي ايجاد شده ميان شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللي ج.ا.ايران، سازمان توسعه تجارت ايران، تشكل هاي بخش خصوصي و برگزاركنندگان نمايشگاهي در تهران و ديگر استان ها، از آمادگي كامل براي برگزاري با قدرت نمايشگاه ها بعد از بهبود شرايط و برطرف شدن پيك كرونا براي تبديل شدن نمايشگاه ها به بازويي توانمند در پيشبرد اهداف اقتصادي و صادراتي كشور خبر داد.

کد خبر 2640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =